Pędzące żółwie Dostawa Gratis, szczegóły zobacz w sklepie

Gra dla od 2 do 5 graczy w wieku od 5 lat. Żółwie zwykle się nigdzie nie spieszą, ale kiedy w polu widzenia pojawia się apetyczna sałatka z liści po drugiej stronie łąki, zaczynają wyciągać swoje krótkie nóżki! Jednakże żółwiki nie są długodystansowcami, więc od czasu do czasu muszą odpocząć, najchętniej na grzbiecie innego żółwia, który może je przy okazji podwieźć... Doskonała gra planszowa dostarczająca wiele zabawy małym jak i dużym. Sympatyczne, dziecięce grafiki oraz karty oparte na symbolach pozwolą usiąść przy grze nawet bardzo małym planszówkowiczom. A "pędzące" żółwie, zwłaszcza te jedne na drugich, rozbawi nie jednego dorosłego. Pokochasz tę grę!

€ 47.06

więcej informacji >>>

Zabawki Dzieci i Zabawki Gry i Puzzle Gry planszowe i logiczne
Product
 

Plakaty do malowania. Na wsi Zobacz także Książki, muzyka, multimedia, zabawki, zegarki i wiele więcej

Kompletny zestaw dla małych artystów w wygodnej teczce - dzieci znajdą tu cztery duże plakaty przedstawiające sylwetki zwierząt domowych oraz nietoksyczne farby z pędzelkiem. Wyraźne kontury rysunków ułatwiają dzieciom malowanie. W serii znalazły się również plakaty o innej tematyce: Dinozaury, Boże Narodzenie oraz Świąteczne plakaty do malowania.

€ 6.05

więcej informacji >>>

Zabawki Dzieci i Zabawki Pozostałe Inne
Product
 

Mozaika w drewnianym pudełku Dostawa Gratis, szczegóły zobacz w sklepie

MOZAIKA to zabawa edukacyjna przeznaczona dla dzieci i dorosłych od 3 do 100 lat. Rozwija twórcze umiejętności dziecka, ponieważ z klocków Mozaiki można komponować wiele wzorów, zróżnicowanych pod względem ilości, kształtu, koloru klocków i rodzaju figur geometrycznych. Służy doskonaleniu takich cech, jak: koncentracja, umiejętność analizowania, tworzenie logicznych struktur i kombinacji. W zabawie z Mozaiką podstawową wartość stanowi obserwowanie w połączeniu z manipulowaniem, możliwość obrysowywania i odwzorowywania. MOZAIKA to 40 drewnianych klocków, trójkątów i rombów: czerwonych, zielonych, niebieskich, żółtych i pomarańczowych. Do kompletu klocków opracowana została książeczka z serią czterdziestu ośmiu wzorów o wzrastającym stopniu trudności w połączeniu z przemyślaną kombinacją kolorów.

€ 45.91

więcej informacji >>>

Zabawki Dzieci i Zabawki Zabawki edukacyjne
Product
 

Puzzle edukacyjne Bocian Klemens Kle Kle Zobacz także Książki, muzyka, multimedia, zabawki, zegarki i wiele więcej

PUZZLE EDUKACYJNE to wspaniała zabawa łącząca naukę i samokontrolę z ideą układania puzzli, po złożeniu tworzą obrazek, który stanowi dla dziecka nagrodę, utwierdza je w przekonaniu że nauka czytania i pisania może być pasjonującym doświadczeniem zapewniającym mu sukces. Puzzle Logopedyczne - Bocian Klemens Kle - Kle to nauka poprzez zabawę, zawiera materiał ćwiczeniowy szczególnie przydatny dla logopedów, terapeutów, nauczycieli i rodziców tych dzieci, które z różnych przyczyn nie opanowały jeszcze umiejętności poprawnego pod względem artykulacyjnym wysławiania się, mają problemy w komunikacji z otoczeniem oraz trudności w czytaniu i pisaniu. Puzzle Logopedyczne to przede wszystkim wspaniała zabawa, dzięki której dzieci :utrwalają prawidłową wymowę nabierają pewności wysławiania zdobywają i utrwalają wiedzę rozwijają spostrzegawczość i wyobraźnię kształtują umiejętność określania stosunków przestrzennych pomiędzy elementami rozwijają umiejętność logicznego myślenia i zapamiętywania wzmacniają koncentrację.

€ 24.03

więcej informacji >>>

Zabawki Dzieci i Zabawki Gry i Puzzle Puzzle Edukacyjne
Product
 

Klocki BIO Zobacz także Książki, muzyka, multimedia, zabawki, zegarki i wiele więcej

Klocki BIO to zestaw 8 drewnianych prostokątów, które służą do odwzorowywania ćwiczeń z załączonej książeczki. Dzięki stopniowaniu trudności Klocki BIO fascynują i przykuwają uwagę wszystkich bez względu na wiek. Przedszkolaki bawią się i uczą. Dzieci i młodzież stawiają czoła wielu trudnym wyzwaniom. Dorośli i dla nich to niekiedy trudny orzech do zgryzienia. Książeczka zawiera zestaw ćwiczeń z podziałem na cztery różne stopnie trudności: Zestaw ćwiczeń A - 2 klocki na dobry początek, Zestaw ćwiczeń B - zabawy geometryczne, Zestaw ćwiczeń C - rzuty, Zestaw ćwiczeń D - konstrukcje złożone.

€ 35.54

więcej informacji >>>

Zabawki Dzieci i Zabawki Klocki
Product
 

PUS Wyprawka przedszkolaka Dostawa Gratis, szczegóły zobacz w sklepie

2 tematyczne książeczki - Abecadło, Dla przedszkolaków. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe dla najmłodszych. Plastikowe pudełko z 12 kwadratowymi klockami, nazywane Zestawem Kontrolnym. Klocki służą do zabawy manualnej, do układania w oparciu o ćwiczenia zawarte w książeczkach.

€ 49.14

więcej informacji >>>

Zabawki Dzieci i Zabawki Zabawki edukacyjne
Product
 

Origami Dinozaur Zobacz także Książki, muzyka, multimedia, zabawki, zegarki i wiele więcej

Zestaw do samodzielnego wykonania origami o tematyce: zwierzęta prehistoryczne. Zestaw zawiera - 1 dużą scenę krajobrazu prehistorycznego - taśmę dwustronnie klejącą - ponad 36 kolorowych kartek papieru do wykonania 5 różnych dinozaurów - elementy dekoracyjne (oczy itp.) - szczegółową instrukcję Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.

€ 13.75

więcej informacji >>>

Zabawki Dzieci i Zabawki Zabawki kreatytwne
Product
 

Wykopaliska Velociraptor Zobacz także Książki, muzyka, multimedia, zabawki, zegarki i wiele więcej

Zestaw zawiera bryłę gipsu w której ukryte są kości dinozaura oraz narzędzia do prowadzenia wykopalisk. Po odnalezieniu i oczyszczeniu wszystkich kości można z nich złożyć cały szkielet. Gotowy szkielet ma około 21 centymetrów długości. Dołączona do zestawu kartonowa karta ekspozycyjna zawiera wiele ciekawych informacji na temat Velociraptora na odwrocie.

€ 33.75

więcej informacji >>>

Zabawki Dzieci i Zabawki Zabawki kreatytwne
Product
 

Wykopaliska Pterozaur Zobacz także Książki, muzyka, multimedia, zabawki, zegarki i wiele więcej

Zestaw zawiera bryłę gipsu w której ukryte są kości dinozaura oraz narzędzia do prowadzenia wykopalisk. Po odnalezieniu i oczyszczeniu wszystkich kości można z nich złożyć cały szkielet. Gotowy szkielet ma około 45 centymetrów długości. Dołączona do zestawu kartonowa karta ekspozycyjna zawiera wiele ciekawych informacji na temat Pteranodona na odwrocie.

€ 29.72

więcej informacji >>>

Zabawki Dzieci i Zabawki Zabawki kreatytwne
Product
 

Wykopaliska Mamut Dostawa Gratis, szczegóły zobacz w sklepie

Zestaw zawiera bryłę gipsu w której ukryte są kości dinozaura oraz narzędzia do prowadzenia wykopalisk. Po odnalezieniu i oczyszczeniu wszystkich kości można z nich złożyć cały szkielet. Gotowy szkielet ma około 21 centymetrów długości. Dołączona do zestawu kartonowa karta ekspozycyjna zawiera wiele ciekawych informacji na temat mamuta na odwrocie.

€ 33.75

więcej informacji >>>

Zabawki Dzieci i Zabawki Pozostałe Inne
Product